שייט רומנטי

שייט רומנטי לזוג | הפלגה זוגית

שייט זוגי רומנטי נשמע אולי כמו חלום רטוב, כמו פינוק השמור לעשירים ולמפורסמים בלבד. אולם גם אתם יכולים להרשות לעצמכם הפלגה זוגית רומנטית אל עבר השקיעה. דמיינו את שניכם על יאכטה, משייטים בלבו של הים הכחול הרוגע, הרוח פורעת את שיערכם וסביב נשמע רק רחש גלי הים, ואתם נשענים זו על כתפו של זה, נהנים מהשקט ומהאווירה.

היאכטה המפנקת “ענן לבן” מציעה שייט רומנטי, בן כמה שעות או כמה ימים, במסלול שאותו תבחרו אתם. הפלגה רומנטית על “ענן לבן” היא הפיתרון המושלם לזוגות המבקשים לחגוג יום הולדת, יום נישואין, הצעת נישואין רומנטית במיוחד, או סתם להתפנק עם שייט בלב ים, בכדי לחזק את הזוגיות וליהנות זה מנוכחותו של זו, ולהשאיר את טרדות היום יום הרחק מאחור.שייט רומנטי לזוג

הפלגה זוגית רומנטית בלב ים

“ענן לבן” היא יאכטת עץ ציורית העשויה כולה עץ נורבגי משובח. היאכטה עוצבה על ידי האומן המוכר Colin Archer, והיא משרה על המפליגים בה אווירה של שקט ורגיעה, וחוויית התנתקות טוטאלית מהשגרה היומית ומהחומר. במהלך שייט רומנטי על ענן לבן, תוכלו להתרווח על הסיפון, לדבר, להתחבק ולצפות יחדיו בשקיעה המרהיבה. ואם הנוף המרהיב והשקט של הטבע אליהם תיחשפו במסגרת הפלגה זוגית רומנטית לא יספיקו לכם, ותרצו עוד קצת פרטיות – תוכלו לרדת להתבודד בבטן היאכטה, בה תמצאו ארבע מיטות זוגיות מפנקות, עטויות קטיפה אדומה, בחדרים ממוזגים עם מערכת סטיראו משוכללת וכל הפינוקים שצריך במהלך שייט רומנטי לזוג.

הפלגה זוגית רומנטית על “ענן לבן” יכולה להיות בת מספר שעות, או מספר ימים, עם מסלולי עגינה בארץ או בחו”ל, לבחירתכם. שייט רומנטי מסוג זה הוא התפאורה המושלמת לחגיגת יום הולדת ביאכטה, יום נישואין, ואין רקע מושלם מזה שמספקת הפלגה רומנטית לכריעת ברך על הסיפון, והצעת נישואין שפשוט אי אפשר לסרב לה.

שייט רומנטי – פינוקים ושדרוגים

יש זוגות שעבורם שייט הוא ההזדמנות לבלות עם זה או זו שאהבה נפשם, בפרטיות ובאינטימיות, במהלך הפלגה זוגית  בלב ים. ויש זוגות שגם במהלך הפלגה רומנטית מחפשים את האטרקציות, את הגיוון ואת העניין. אנו ב”ענן לבן” מציעים מגוון של אפשרויות לשדורג השייט הזוגי שלכם: למעוניינים, אנו מציעים ארוחת ערב לאור נרות, הכוללת מטעמים בשריים מגוונים, דגים ופירות ים. ניתן לשדרג את ארוחת הערב עם פעילות דיג מהנה, שבסופה תוכלו לבשל את השלל אותו אספתם. אופציה נוספת לשידרוג שייט רומנטי היא באמצעות פעילות מים מגוונת: שחייה, צלילה, אבובים, ועוד פעילויות מים השגורות במהלך הפלגות. וכמובן, אם אתם יוצאים אל הפלגה זוגית רומנטית מסיבה מסוימת – למשל, במטרה להציע נישואין לבחירתם לבכם – אנו בענן לבן נשמח לסייע לכם לארגן את הרקע ואת התפאורה.

הפלגה זוגית

הפלגה זוגית

הפלגה זוגית רומנטית, אם כן, היא אופציה נהדרת לשדרוג חגיגת יום ההולדת או יום הנישואין, אבל גם אם אתם מרגישים שהזוגיות שקעה בשגרה, מעוניינים לחזק את הרומנטיקה ואת האינטימיות, או רוצים לפנק את בן/בת הזוג, סתם כך בלי סיבה – בואו אלינו, ל”ענן לבן”, ותראו איך הים והמים מציתים מחדש את הלהבה. פנקו את עצמכם עם שייט רומנטי, ארוך או קצר – ותוכלו גם אתם ליהנות מהשקט ומהאווירה הקסומה והמפנקת של הים התיכון.

על סיפון ענן לבן תוכלו לצאת גם לשייט תענוגות, הפלה מפנקת יחד עם זוגות חברים.   

Scroll to Top